Çetin Teknik Servi olarak;

    Eskişehir Beyaz Eşya Servisi

  Beyaz eşyalar, yaşam alanlarının olmazsa olmazı en önemli parçası olarak ön plana çıkmaktadır. Farklı ihtiyaçları tedarik etmek adına kullanılan beyaz eşyaların, arızalanmasına gerek duyulmadan belli periyotlar halinde bakım ve onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

  Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinasının birçok markada tamir, bakım, kurulum ve onarım işlemleri sektöre hâkim bir firma vasıtası ile anında gerçekleştirilmektedir. Özellikle lokasyon olarak Eskişehir beyaz eşya servisi arayışı içinde olan herkes, gerekli irtibat numaraları ya da canlı destek hattı vasıtası ile istek ve taleplerine olumlu dönüşler almaktadırlar.

  Beyaz eşya servis hizmeti gerekli donanıma sahip çalışanlar ve malzeme temini sonrası verilmektedir. Birçok marka ve modelde beyaz eşyaların servis hizmeti gerçekleştirilmektedir.

   Beyaz Eşya Tamiri 

  Beyaz eşyalar uzun süre kullanılabilecek kalitede üretilmektedir. Yine de zaman zaman kullanıcı ya da dış etkenler nedeniyle arızalar yapabilmektedir. Bu gibi durumlarda yenileme işleminden önce tamir yoluna gitmek çok daha ekonomik bir seçenektir.

 Deneyimli Teknik Servis

  Fiyat aralıkları yüksek olan beyaz eşyaların arızalarında tamirleri mümkündür. Buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi gibi eşyalar kullanım sırasında arıza yapabilmektedir. Arıza oluşması durumu halinde Eskişehir beyaz eşya tamircileri teknik servis hizmeti sunmaktadır. Tamir ve bakımlar deneyimli uzman teknik ekiplerce yapılmaktadır. Gereken parçalar markanın orijinal parçaları sağlanarak değişimi yapılmaktadır.

  Beyaz eşya arızalarında yerinde servis hizmeti sağlanmaktadır. Tamir ve bakım hizmetleri deneyimli ekiplerce yapılmaktadır. Tüm işlemler teknik olarak eğitimli elemanlar tarafından yapılmaktadır.

Pill Digital